Canon 18-55mm f/3,5-5,6 DC III bulk

3 250,00 Kčvč. DPH
S DPH

Výrobce Canon

Záruka 2 roky

Jsme plátci DPH

Bulk balení - objektiv byl součástí setu s tělem fotoaparátu. Tento objektiv byl ze setu vyjmut a nemá tak originální Canon krabici

Počet
do 3 dnů


Nový základní objektiv pro řadu zrcadlovek s čipem ASP-C. Ekvivalent ohniskové vzdálenosti pro 35mm film je 29-88 mm. Cenově dostupný zoom s vysokou kvalitou

Model EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 DC III je vysoce kvalitní, standardní objektiv se zoomem, který se bude zamlouvat fotografům preferujícím cestování nalehko. S ekvivalentem ohniskové vzdálenosti 29 - 88 mm ve formátu 35 mm je široký rozsah zoomu objektivu vhodný pro většinu standardních fotografií. Pro fotografování zblízka je pracovní vzdálenost pouhých 0,25 m (25 cm) v celém rozsahu zoomu.

Asférický prvek objektivu s povrchovou úpravou Super Spectra

Kromě zajištění reálného vyvážení barev a ostrých snímků s vysokým kontrastem umožňuje povrchová úprava Super Spectra minimalizovat stíny a záblesky absorbcí světla odrážejícího se od senzorů digitálního fotoaparátu nebo interních prvků objektivu. Asférický prvek objektivu zajišťuje ostré a vysoce kontrastní snímky, a to i při plně otevřené cloně.

Kruhová clona

Kruhová clona zajišťuje pro snímky pořizované s nízkými clonovými čísly jemné, rovnoměrné rozmazání pozadí, čímž pomáhá zdůraznit objekty v popředí a potlačit rušivé objekty v pozadí.

Bezolovnaté sklo

V konstrukci objektivu EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 DC III je použito pouze bezolovnaté sklo, které je šetrné k životnímu prostředí.

BULK BALENÍ

Bulk balení znamená, že objektiv byl součástí setu s tělem fotoaparátu. Tento objektiv byl ze setu vyjmut a nemá tak originální barevnou krabici, pouze bílou.

Samozřejmě se jedná o originální nepoužité zboží s plnou zárukou. Jediný rozdílem je, že tento objektiv má bílou krabici a nikoliv barevnou.

Zařazení Základní objektivObjektiv se zoomem
Výrobce Canonopravit
Určen pro Canonopravit
Typ objektivu s proměnlivým ohniskem (ZOOM)opravit
Rozdělení podle zorného úhlu základníopravit
Bajonet Canon EF a EF-Sopravit

Další vlastnosti

Světelnost f/3.5opravit

Technické parametry

Průměr filtru 58 mmopravit
Minimální ohnisková vzdálenost 18 mmopravit
Hmotnost 201 gopravit
Maximální ohnisková vzdálenost 55 mmopravit
Minimální zaostřovací vzdálenost 28 cmopravit
Světelnost objektivu na nejkratší ohnisko (F) 3.5opravit
Pro formát snímače APS-Copravit
Světelnost objektivu na nejdelší ohnisko (F) 5.6
Canon

Specifické reference