Braun Series 9-9260s

5 185,00 Kčvč. DPH
S DPH

výrobce Braun

2 roky záruka

s pouzdrem a podstavcem

!! Dárek zdarma !! zastřihovač Braun BT 5090 v hotnotě přes kč 1000

Počet
Skladem

!! Dárek zdarma !! zastřihovač Braun BT 5090 v hotnotě přes kč 1000

Braun 9260s

Obličej muže. Malířské plátno pro výraz. Sebevědomý výraz, vyjádření své vlastní osobnosti. Stejně jako nenapnuté plátno, ani mužský obličej není ani plochý, ani rovnoměrný. Naštěstí pro všechny muže společnost Braun vyvinula řadu holicích strojků Series 9, které jsou přímo vyrobeny pro všechny jedinečné horizonty, jimiž pánské tváře jsou.

Series 9 je holicí strojek, s nímž vám bude připadat, že vám po obličeji tančí víly. Neuvěřitelně jemný a šetrný přístroj přesně kopíruje křivky vašeho obličeje, aby vám již na první oholení poskytl výborné výsledky.

Neomezujte se nepraktickým kabelem. Strojek vám nabízí flexibilitu a volnost pohybu. Na jedno nabití zvládne až 50minutový výkon, takže máte více než dostatek času, abyste oholili i ten poslední, nejodolnější chloupek na vaší tváři. Kvalitní a přehledný LED displej vás vždy upozorní, kdy baterie dochází a je třeba energii dodat. Kromě toho z něj také vyčtete, jaký je stav hygieny strojku a zobrazíte indikátor cestovního zámku.

Braun 9260s

 


Dlouhodobý výkon

50 minut na jedno nabití. Stačí hodina napájení a strojek spolehlivě odstraní vousy i chlupy a pomůže vám vyladit i ty nejjemnější detaily.

 

Braun 9260s

 

 

Voděoodlný

Upřednostňujete mokré holení? Pro Series 9 to není žádný problém. Strojek si klidně vezměte do vany nebo do sprchy. Je vodotěsný až do hloubky 5 metrů a zajistí vám tedy dokonalé výsledky i pod vodou.

 

Braun 9290cc

 

 

Technologie SyncroSonic

Přizpůsobte strojek svým vousům. Patentovaná technologie SyncroSonic zvládne za minutu až 40 000 příčných střihů. Až 160× za minutu strojek kontroluje hustotu vousů a přizpůsobuje svůj výkon tam, kde je to třeba.

 

Braun 9290cc

 

 

Ochranný SkinGuard

Chraňte svou pokožku. Pravidelné holení neznamená, že musíte svůj obličej a krk vystavovat podráždění a vysušení. SkinGuard během holení pokožku zjemní a zajistí vám pohodlné a bezproblémové holení.

 

Braun 9290cc

 

 

10 D holicí systém

Výkyvná hlava se naklání do deseti různých směrů. S kombinací funkcí MacroMotion a MikroMotion se přizpůsobí každému tvaru obličeje a zajistí rychlejší a kvalitnější oholení.

5 ks