BodyGlove Performer 11' 2022

16 450,00 Kčvč. DPH
S DPH
Výrobce Body Gloveopravit
Nosnost 145 kgopravit
Objem 325 l
Počet
Skladem

BODYGLOVE Performer 11’x34’’x5.4''

Toto je model 2022 s novou barevnou kombinací (viz foto) a navíc s elektrickou 12V pumpou do auto zásuvky !

Vysoce kvalitní univerzální nafukovací SUP plovák pro nejširší využití. Plovák má tloušťku 5.4”, šířku 34" a délku 11". Výtlak plováku je 325 litrů a váha pouhých 10,9 kg. Špičatý tvar přídě zajišťuje výborný průchod vlnami a manévrovatelnost v rychleji tekoucích vodách. Velká šířka zkušeným paddlerům stejně jako začátečníkům poskytuje výtečnou stabilitu. Velký výtlak umožňuje i pohodlné pádlování ve dvou. Jde o 335 cm dlouhý a 86 cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený speciální 3SL technologií, díky které disponuje mimořádnou tuhostí a velmí nízkou hmotností.Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.

Rozměry plováku BODYGLOVE Performer 11'x34''x6'':

  • Délka: 335 cm
  • Šířka: 84 cm
  • Tloušťka: 15 cm
  • Výtlak: 325 litrů

Rozměry složeného plováku BODYGLOVE Performer 11’x34''x5.4'': 97 x 50 x 25 cm

Paddleboardy BODYGLOVE mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 12 - 15 PSI dokonale drží tvar. Doporučený tlak je 15 PSI. Nejmodernější 3SL Fusion konstrukce s karbonovým výztuhami na dně i palubě plováku přnáší mimořádnou tuhost spolu s významnou úsporou hmotnosti. Špičková konstrukce BODYGLOVE paddleboardů umožňuje docílit mimořádně dobrých jízdních vlastností plováků.

Plovák je vybaven třemi fixními ostruhami, které umožňují plavbu i v mělkých vodách tekoucích řek. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen frézovanou EVA nášlapnou vrstvou "diamond grip", která zabraňuje uklouznutí. Na špičce je umístěno oko pro zajištění GoPro kamery a na zádi pro připojení pojistného řemenu, standardně dodávaného s plovákem. Na spodní části přídě je integrován zasílený ochranný nárazník zamezující prodření plováku při nájezdu na břeh s hrubým povrchem. Poutko ve středu plováku je vybaveno patentovaným držákem na láhev.

Plováky BODYGLOVE jsou navrženy špičkovým profesionálním paddleboardistou Lukem Hopkinsem , vítězem řady prestižních SUP soutěží.

Co je zahrnuto v dodávce:

Elektrická pumpa 12V s koncovkou do auto zásuvky (na místo zapalovače)

plovák BODYGLOVE Performer 11’x34''x5.4''

trojdílné skládací aluminiové pádlo BODYGLOVE s kompozitním listem

3 pevné plastové ostruhy

transportní batoh

vysokotlaká pumpa BODYGLOVE vybavená manometrem

pojistný řemen BODYGLOVE

vodotěsný obal na mobilní telefon

základní opravná sada  

Firma BODYGLOVE je přední americký výrobce nafukovacích SUP plováků s více než šedesátiletou historií v oboru vodních sportů, proslulý i výrobou neoprenových obleků, speciální obuvi pro vodní sporty, plážového oblečení a obuvi. 

BodyGlove
5 ks

Specifické reference