Sony 35mm f/1.8 OSS

6 950,00 Kčvč. DPH
S DPH

Výrobce Sony

Záruka 2 roky

Jsme plátci DPH

Nižší cena - objektiv byl jednou předveden zákazníkovi, Sony krabička nepatrně poškozená od skladování, objektiv neposkvrněný a plná záruka 2 roky

Počet
do 3 dnů


Všestranný objektiv s širokoúhlým záběrem a výbornou světelností.

Objektiv, který má ohniskovou vzdálenost 52,5 mm (ekv. 35 mm) a clonu F1,8, je vhodný na momentky, portréty, noční záběry a podobně.

Konstrukce je kompaktní a snadno přenosná. Objektiv má délku pouze 45 mm, bezproblému se vám tak vejde jako druhý objektiv do brašny.

Sony 35mm f/1,8 OSS SEL přináší ostřejší a jasnější fotografie a nový optický design snižuje sférické zkreslení a zlepšuje kontrast i na okraji. Získáte detailní a ostrý obraz.

Optický stabilizátor obrazu SteadyShot a světelnost f/1,8 zlepšuje snímání z ruky při západu slunce nebo ve špatně osvětlených interiérech.

Motory ovládající ostření i clonu fungují velice tiše, plynule a nenápadně, jsou ideální na snímání videa. Když automatické ostření nedokáže zaostřit nebo ostří na nevhodný objekt, vložte se do věci sami a použijte přímé manuální ostření (DMF).

Sklo s extra nízkým rozptylem (ED) a dva asférické členy objektivu minimalizují zkreslení a zlepšují kvalitu obrazu. Charakteristickým znakem objektivů pro bajonet E je kruhová clona. Umožní vám pořizovat nádherně rozmazaná popředí a pozadí snímku.

Příjemná povrchová úprava objektivu z hliníkové slitiny v sobě spojuje špičkovou kvalitu a snadné ovládání

Sony

Specifické reference