Maxi-Cosi Titan Plus i-Size 2023 Authentic Black

5 150,00 Kčvč. DPH
S DPH

Váhová kategorie 9 - 36 kg

ISOFIX Ano

Počet
Skladem

Titan Plus I-size

Každý rodič chce, aby jeho dítě bylo po celý život v bezpečí a v pohodlí. Titan Plus i-Size je autosedačka skupiny 1-2-3, která nabízí stejně vysokou úroveň bezpečnosti jako její prémiový velký bratr Titan Pro i-Size a sdílí některé z jejích hlavních funkcí, včetně: vylepšené technologie G-CELL Side Impact pro maximální ochrana a 4 relaxační naklápěcí polohy pro větší pohodlí. Titan Plus i-Size je vícevěková autosedačka směřující dopředu, která roste s vaším dítětem od 15 měsíců do 12 let.

Bezpečnost

Titan Plus i-Size nabízí stejně vysoké bezpečnostní standardy jako jeho prémiový větší bratr Titan Pro i-Size s působivým 4hvězdičkovým hodnocením od StiWa/ADAC ’22. Vzhledem k tomu, že 45 % nárazů pochází ze strany, Titan Plus i-Size obsahuje vylepšenou integrovanou technologii G-CELL, která je navržena tak, aby rozložila síly nárazu pryč od vašeho dítěte, aby se snížilo zranění, zejména kolem hlavy, krku a ramen. . Poskytuje maximální ochranu vašemu dítěti až do 12 let. Tato autosedačka ISOFIX skupiny 1-2-3 má měkké pěnové bezpečnostní polštářky v opěrce hlavy, které pomáhají snižovat riziko poranění hlavy a zvyšují pohodlí pro vaše nejmenší. Titan Plus i-Size je opravdu silný chránič.

Snadné použití

Snadné cesty plus jednoduchá instalace. Skupina 1-2-3 Titan Plus i-Size umožňuje každodenní rodinné cestování bez námahy po celá léta. Titan Plus i-Size se rychle a snadno namontuje do každého auta pomocí instalace ISOFIX a horního uchycení. Jak vaše dítě roste, hlavová opěrka se snadno nastavuje a s 5bodovým bezpečnostním pásem můžete své děťátko dostat do auta a ven z něj jediným kliknutím. Pokud je vaše dítě unavené, můžete sedačku rychle a snadno sklopit pouze jednou rukou, takže bude během pár sekund podřimovat – kdyby tak byla každá spaní!

Věk

Titan Plus i-Size je autosedačka ISOFIX skupiny 1-2-3, která se přizpůsobí růstu vašeho dítěte od 15 měsíců do 12 let. Když jsou batole, můžete použít 5bodový bezpečnostní pás, abyste je udrželi v bezpečí (postroj vhodný do 4 let/105 cm). Jakmile je vaše dítě dost staré na to, aby mohlo používat bezpečnostní pás auta, lze postroj snadno uložit do opěradla. Měkce čalouněná opěrka hlavy se přizpůsobí v 11 různých polohách, zatímco sedadlo se přemění na podsedák s vysokým opěradlem, aby bylo zajištěno, že vaše dítě bude na cestě dětstvím v bezpečí, bezpečí a pohodlí.

Konfort

Titan Plus i-Size poskytuje vašemu dítěti pohodlné sezení, které mu vydrží až 12 let. Vícevěková autosedačka směřující dopředu poskytuje vašemu dítěti nejvyšší úroveň bezpečnosti a pohodlí; se 4 různými polohami naklonění může vaše dítě buď sedět a dívat se z okna, nebo se opřít dozadu a zažít uvolněnější jízdu. S měkkými pěnovými bezpečnostními polštáři můžete být klidní, vaše ratolest je na cestách vždy pohodlná a jak roste, čalouněná opěrka hlavy a zádová opěrka jsou výškově nastavitelné, takže poroste s nimi.

Maxi-Cosi
1 ks

Specifické reference