Canon RF 35mm f/1.8 Macro IS STM

11 750,00 Kčvč. DPH
S DPH

Výrobce Canon 

Záruka 2 roky

Jsme plátci DPH

Počet
Skladem

Model RF 35mm F1.8 MACRO IS STM je vynikající širokoúhlý objektiv pro portréty a fotografování na ulici, který umí zachytit detaily a ostrost i při pomalé rychlosti závěrky. Díky rychlému minimálnímu zaclonění f/1.8 zachytíte přirozenost prostředí i při nedostatku světla. • Detailní práce

Ke všestrannosti tohoto výjimečného objektivu RF 35mm F1.8 MACRO IS STM přispívá i zvětšení makro, které dosahuje hodnoty až 1:2. Díky tomu snadno zachytíte složité detaily a struktury fotografovaných objektů. • Fotografie krajin

Tento objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností je díky své kvalitě snímků vynikající volbou pro ty, kdo fotografují krajinu a tvoří velkoformátové umělecké fotografie na výstavu. Ostrost a jemné detaily dokonale prostupují celým záběrem.

Chytrý design podporující kreativitu

Lehký objektiv RF 35mm F1.8 MACRO IS STM je přenosný a snadno se používá. Pomocí nastavitelného ovládacího kroužku objektivu lze upravovat nastavení, přičemž v hledáčku se při fotografování přehledně zobrazí informace jako vzdálenost zaostření.

Ideální pro natáčení filmů

Kombinovaný stabilizátor obrazu dosahuje mimořádně stabilního záznamu pomocí optického stabilizátoru obrazu v objektivu a 5osého elektronického stabilizátoru obrazu ve fotoaparátu, a to i když natáčíte při chůzi. Tiché automatické zaostřování s technologií STM zajišťuje díky plynulosti a stabilitě přirozené změny zaostření.

Mistr při slabém osvětlení

Vysokou světelnost F/1,8 doplňuje výkonná technologie Dual Sensing IS, která díky stabilizátoru obrazu s rozsahem 5 EV fotografům umožňuje pořizovat snímky, které nejsou kvůli rozhýbání fotoaparátu rozostřené.

Nová kapitola kvality obrazu

Objektiv RF 35mm F1.8 MACRO IS STM využívá vyspělou optickou konstrukci včetně povrchové úpravy Super Spectra. Bajonet pro uchycení objektivu s bajonetem RF zajišťuje kratší vzdálenost mezi objektivem a snímačem, což přináší úžasnou čistotu a ostrost.

Hlavní vlastnosti:

  • Světelnost f/1.8
  • Ovládací kroužek objektivu
  • 9lamelová clona
  • 0,5× zvětšení
  • Tichý motor STM
  • Hybridní IS
Canon
2 ks

Specifické reference