Canon EOS R100

11 750,00 Kčvč. DPH
S DPH

Výrobce Canon 

Záruka 2 roky

Jsme plátci DPH

Počet
Skladem

Bezzrcadlovka Canon EOS R100 je vybavena 24,1Mpx APS-C snímačem disponující plochou několikrát větší než je plocha snímačů špičkových smartphonů, který přináší znatelný posun v kvalitě obrazu a videa. Oproti snímků z mobilního telefonu získáte dokonalé barvy a neuvěřitelné detaily a zároveň získáte možnost fotografovat za špatných světelných podmínek. Zároveň snadno dosáhnete krásného, autentického bokehu se změkčeným pozadím, které efektně rámuje objekt. 24,1Mpx snímač CMOS APS-C a procesor DIGIC 8

Snímač CMOS velikosti APS-C s rozlišením 24,1 Mpx je vhodný pro běžné fotografické úkoly. Canon R100 produkující snímky s pozoruhodnou čistotou a širokým dynamickým rozsahem poskytuje nativní rozsah citlivosti ISO 100–12 800 (rozšíření na ISO 100–25 600), který podporuje práci v obtížných světelných situacích. Snímač a obrazový procesor zároveň realizují rychlý výkon v celém systému fotoaparátu včetně možnosti nepřetržitého snímání rychlostí až 6,5 sn./s.  

Dual Pixel CMOS AF s detekcí

Systém automatického ostření Dual Pixel CMOS AF obsahuje 3975 bodů automatického ostření pokrývajících 143 zón automatického ostření, které zajišťují dokonalou přesnost v celé rovině obrazu. Tento systém také podporuje automatickou detekci objektu a automatické ostření s detekcí očí. Tento systém Dual Pixel CMOS AF je navržen pro rychlost a přesnost a umožňuje dosáhnout kritického zaostření při každém snímku. Fotoaparát drží krok s akcí a zaostřuje na to, co je skutečně důležité – s možností kontinuálního snímání rychlostí až 6,5 fps s One Shot AF a 3,5 fps s Continuous AF pomáhá EOS R100 zachytit každý výjimečný okamžik.

Kvalitní videozáznam

Canon EOS R100 produkuje videozáznam v kvalitě 4K 25p – to přináší do tohoto snadno použitelného fotoaparátu základní úrovně další výhody systému EOS R. S fotoaparátem lze natáčet také video Full HD při 60 sn./s a 120 sn./s v rozlišení 720p, což je ideální pro kreativní plynulé zpomalené záběry např. z dovolené. Ostření Dual Pixel CMOS AF umožňuje při záznamu ve Full HD detekci obličeje a sledování očí.

Flexibilní připojení

Možnosti kabelového a bezdrátového připojení umožňují různé způsoby přenosu fotografií a videí i vzdálené ovládání fotoaparátu. Fyzicky je fotoaparát vybaven portem USB-C, portem micro-HDMI a 3,5mm portem pro mikrofon, který je přínosem pro nahrávání videa. Pokud jde o bezdrátové připojení, k dispozici jsou 2,4 GHz Wi-Fi a Bluetooth pro přenos a vzdálené ovládání fotoaparátu.

Klíčové vlastnosti 24,2Mpx snímač CMOS APS-C obrazový procesor DIGIC 8 video 4K 24p s ořezem, Full HD 60p

Dual Pixel CMOS AF se 143 zónami AF elektronická závěrka s rychlostí 6,5 sn./s elektronický hledáček OLED s rozlišením 2,36 milionu bodů 3" displej LCD s rozlišením 1,04 milionu bodů

Wi-Fi a Bluetooth se slotem na karty SD akumulátor LP-E17  

Standardní zoom objektiv s bajonetem RF určený pro fotoaparáty (CSC) řady EOS R a senzorem velikosti APS-C. Canon RF-S 18-45 mm f/4,5-6,3 IS STM míří do řad nadšených hobby fotografů a disponuje ohniskem 18–45 mm (ekv. 35 mm 29–72 mm). Objektiv je dále vybaven optickou stabilizací se ziskem až 6,5 EV nebo tichým, rychlým a přesným ostřením STM – vhodným též pro video.

Vyladěná optická soustava

Canon použil dva asférické prvky a povrchovou úpravu Super Spectra Coating k minimalizaci aberací a redukci duchů a odlesků. Optický stabilizátor obrazu pomůže zajistit ostré snímky a poskytne až 4 kroky korekce chvění nebo až 6,5 EV zisk s kompatibilním tělem fotoaparátu. Systém AF STM je dostatečně rychlý, aby držel krok s nepřetržitým ostřením a pomohl tak bezchybně zachytit i velice rychlou akci (sport, wildlife apod.). Díky pokročilým optickým technologiím Canon, je zde minimalizována chromatická aberace a korigováno zkreslení. Objektiv je vybaven systémem Dynamic IS a optickou stabilizací obrazu, takže dokáže kompenzovat až 6,5 EV. Díky 7-lamelové kruhové cloně objektiv kreslí ostře s příjemně měkkým pozadím. 

Technická specifikace:

  • ohnisková vzdálenost: 18–45 mm (ekv. 35 mm 29–72 mm)
  • světelnost: f/4,5-6,3 – f/22 resp. f/32
  • optická skladba: 7 členů v 7 skupinách

7-lamelová clona

  • MFD: 0,2 m (18 mm) / 0,18 m (45 mm)
  • stabilizace obrazu: 4 EV

Super spektra Coating

  • rozměry: 59 × 44,3 mm
  • hmotnost: 130 g
  • průměr filtru: 49 mm
  • součástí balení: krytka E-48 a zadní krytka objektivu

Fotoaparát Canon EOS R100 je stvořen pro každého, kdo chce zaznamenávat čas strávený s rodinou a přáteli. Díky kompaktnímu a lehkému tělu ukrývajícímu snímač APS-C s rozlišením 24,1 Mpx a Dual Pixel CMOS AF s rychlou a přesnou detekcí objektu nabízí EOS R100 ohromující a snadno dosažitelnou kvalitu obrazu a stává se ideálním vybavením pro každodenní fotografování.

Canon
1 ks

Specifické reference