Nikon Z 24mm f/1.8 S

21 850,00 Kčvč. DPH
S DPH

Záruka 2 roky

Výrobce Nikon

Jsme plátci DPH

Počet
Skladem

Nikon Z 24mm f/1,8 S

Nevšední 24mm širokoúhlý objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností a vysokou světelností f/1,8 skvěle podává detaily. Díky vyspělé optice a důkladnému utěsnění proti povětrnostním vlivům vás tento výjimečný objektiv pro fotoaparáty mirrorless zavede na místa, kde jste zatím nemohli být.

V jakémkoli světle. Na libovolném místě.

Objektiv je stejně dobrý pro stísněné prostory, krajinu i městská panoramata. Nabízí velmi ostrý obraz až do krajů obrazového pole a skvělý výkon za nízké hladiny osvětlení. Tento objektiv odhalí detaily, které dokreslí každý příběh. Jeho vynikající optický výkon změní vaše představy o tom, co dokáže širokoúhlý objektiv se světelností f/1,8.

Skutečná hloubka

Kochejte se nádhernou, přirozeně působící reprodukcí neostrých míst obrazu (bokeh) přecházející plynule k okrajům obrazového pole. Jasy jsou reprodukovány jako jemné kruhové plošky. I když trochu zacloníte, stále získáte působivé výsledky.

Výjimečné snímky zblízka

Nejkratší zaostřitelná vzdálenost je pouze 0,25 m. Díky tomu bude scéna celá vaše, od blízkých objektů až po nekonečno. Ostrost je neuvěřitelná i při zaostření na blízké předměty nebo detaily.

Vynikající detaily

Antireflexní vrstvy Nikon Nano Crystal Coat dokážou potlačují výskyt závoje a reflexů. Vaše snímky tak budou brilantnější, ať již použijete jakékoli nastavení. Perfektně detailní kresbu uvidíte i u bodových zdrojů světla, jako jsou pouliční lampy.

Širokoúhlá krása

Tento 24mm objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností a obrazovým polem ve formátu kinofilmu nabízí filmařům vyváženou perspektivu, která skvěle zapůsobí u mistrovských záběrů i při natáčení rozhovorů či interiérů. Praktický bezhlučné automatické zaostřování vám umožní plně využít dramatičnost nejtišších okamžiků a tichý příkazový kroužek nabízí naprosto přesné zaostřování. Podařilo se nám téměř odstranit změny ohniskové vzdálenosti při zaostřování.

Připraven pro vás

Velký vroubkovaný příkazový kroužek umožňuje zcela přesné a intuitivní ovládání. Můžete s ním tiše ovládat clonu nebo korekci expozice, v režimu manuálního zaostřování zase funguje jako zaostřovací kroužek.

Váš průvodce v libovolném prostředí

Všechny pohyblivé součásti tubusu objektivu jsou utěsněny proti prachu a vodním kapkám. Širokoúhlý objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 24mm, určený pro full frame bezzrcadlovky Nikon s bajonetem "Z". Jeho vynikající optický výkon a vysoká světelnost f/1,8 poskytují velmi ostrý obraz až do krajů obrazového pole a skvělý výkon za nízké hladiny osvětlení. Objektiv je vhodny pro stísněné prostory, krajinu i městská panoramata.

Nikon
1 ks

Specifické reference