Nikon Nikkor Z 28mm f/2.8

5 750,00 Kčvč. DPH
S DPH

Výrobce Nikon 

Záruka 2 roky

Jsme plátci DPH

Počet
Skladem

MALÝ, ŠIROKOÚHLÝ, KREATIVNÍ

Objektiv NIKKOR Z 28 mm f/2.8 nabízí obrazový úhel širší než naše běžné zorné pole. Tento objektiv je širokoúhlý, ale není příliš širokoúhlý. Je ideální pro fotografování krajin, městských panoramat i pouličních scén. Brilantně zvládá i dramatické makrosnímky a nahrané video vyvolává skutečně kinematografický dojem. ? 28 MM ŠIROKOÚHLÝ OBJEKTIV ? SVĚTELNOST F/2.8 ? BEZHLUČNÝ AF ? PRO FOTOAPARÁTY MIRRORLESS FORMÁTU FX ? KOMPAKTNÍ ROZMĚRY

Měkce rozostřené pozadí

Pořizujte snímky přírody a pouličních scén, které vyniknou. Bajonet Nikon Z s velkým průměrem, světelnost f/2.8 a sedmilamelová clona s kruhovým otvorem umožňují dosažení jemné a přirozené reprodukce neostrých míst obrazu (bokeh). Objektiv tedy umožňuje zachytit ostrý objekt na nádherně rozostřeném pozadí.

Dynamické makrosnímky

Tento širokoúhlý objektiv je úžasně ostrý i při zaostřování na krátkou vzdálenost, což můžete využít při zachycování stylových jídel i výrazných portrétů. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost pouhých 0,19 m umožňuje fotografovat s fotoaparátem vzdáleným pouhých 19 cm od objektu.

Rychlé a tiché automatické zaostřování

Kombinovaný zaostřovací systém fotoaparátů Nikon Z je rychlý, plynulý, přesný a tichý. Výrazné snížení obrazových vad vede k rychlému zaostřování, a to i při fotografování zblízka. Tichý chod je ideální při záznamu videa.

Výrazný kinematografický styl

Ohnisková vzdálenost 28 mm je v klasické kinematografii standardem a objektiv NIKKOR Z 28 mm f/2.8 umožňuje snadno pořizovat skvěle vypadající videa. Změny ohniskové vzdálenosti během přeostřování jsou prakticky úplně eliminovány, takže můžete přeostřovat bez ovlivnění obrazového úhlu. Navíc je tento objektiv tak lehký, že se snadno používá při fotografování z ruky nebo v Kardanově závěsu. 28 mm, formát FX

Při použití na fotoaparátech mirrorless kinofilmového formátu nabízí objektiv široký obrazový úhel ohniskové vzdálenosti 28 mm. Je ideální pro krajiny, pouliční scény i dramatické makrosnímky. 42 mm, formát DX

Při použití na fotoaparátech mirrorless řady Z formátu DX nabízí objektiv obrazový úhel odpovídající ohniskové vzdálenosti 42 mm na formátu FX. Ideální pro momentky a výrazné videology.

Malá velikost

S tímto nenápadným širokoúhlým objektivem je radost fotografovat. Je tak malý, že ho můžete nechávat na fotoaparátu. Budete připraveni na každý prchavý pohled a okamžik, který není možné nenafilmovat.

Přizpůsobitelné funkce

S objektivem NIKKOR Z 28 mm f/2.8 se v každé situaci snadno pracuje a vždy působí diskrétně. Bezhlučný příkazový kroužek lze nastavit na zaostřování či ovládání clony, korekce expozice nebo citlivosti ISO.

Ochrana před klimatickými vlivy

Tento objektiv je odolný proti prachu a kapající vodě a dokáže pořizovat dramatické širokoúhlé záběry z žabí perspektivy i zachycovat kompozice na ulici za deštivých dnů.

Nikon
6 ks

Specifické reference